Inne

Kto może otrzymać pożyczkę przez Internet?

Firmy pożyczkowe starają się dzisiaj iść swoim klientom na rękę i do minimum ograniczają ilość formalności koniecznych do dopełnienia, aby otrzymać pożyczkę. Ciekawym rozwiązaniem jest dostępna obecnie pożyczka gotówkowa online, która znajduje się w szerokiej ofercie. Taką pożyczkę można uzyskać bez żadnych dodatkowych formalności, po złożeniu wniosku na stronie internetowej pożyczkodawcy lub poprzez aplikację mobilną. Kto może się starać o jej przyznanie?

Zasady przyznawania pożyczek online

Większość pożyczkodawców określa swoje zasady i wskazuje je na stronie. Wnioskodawca musi być osobą pełnoletnią, z polskim obywatelstwem i polskim adresem zamieszkania. Poza tym, taka osoba powinna posiadać numer imiennego rachunku bankowego, numer telefonu komórkowego i nie może mieć negatywnej oceny w BIK. Dla osób bez innych zobowiązań, pożyczki online dostępna jest dosłownie od ręki. Po wysłaniu wniosku na stronie, wystarczy poczekać kilka minut, a środki wpływają na rachunek bankowy.

Czy osoba zadłużona otrzyma pożyczkę?

Weryfikacja BIK i innych baz przez pożyczkodawców nie oznacza, że osoby posiadające dodatkowe zobowiązania musza zrezygnować z ubiegania się o taką pożyczkę. Wiele firm dość liberalnie podchodzi do tej kwestii, kiedy pożyczają niewielkie kwoty rzędu kilku tysięcy złotych. Najlepiej zapoznać się z aktualnym rankingiem pożyczkodawców, a tam znaleźć można wiele informacji na temat tego, jakie są dokładnie wymagania pożyczkodawcy w danym przypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *