Inne

Wesele z mobilnym barem – tak czy nie?

Ślub idealny z niezapomnianymi atrakcjami?

Każda para młoda planująca swój ślub chciałaby, aby ten dzień był idealny nie tylko dla nich, ale również dla gości weselnych. Młoda para zastanawia się nad różnymi atrakcjami dla zaproszonych ludzi, aby ich uroczystość była niezapomniana i przede wszystkim, aby ludzie się nie nudzili.
Znajdziemy wiele osób świadczących różne usługi na weselach, DJ’e, animatorki zabaw dla dzieci, dekoratorki, mobilny bar.

Mobilny bar na wesele – dobry czy zły pomysł?

Uważam, że świetną atrakcją na weselach jest mobilny bar. Nie zawsze restauracje mogą nam zapewnić drinki, które przypasują każdemu zaproszonemu. Przeważnie na weselach daje się piwo i wódkę.

Coraz więcej ludzi planując ślub decyduje się na wynajęcie mobilnego baru na wesela. Wynajęcie takiego baru jest przeważnie niższe niż byśmy mieli zapłacić za drinki w restauracji – a przy okazji barman może pokazać sztuczki barmańskie co jest niesamowitą atrakcją i z pewnością czymś ciekawym i wartym do zobaczenia. Więcej o barze mobilnym na wesele możecie znaleźć u dystrybutora Culaccino!

Mobilny bar na wesele – czy jest dla każdego?

Jeśli nasze wesele jest kameralną uroczystością dla kilku osób to myślę, że niestety drożej wyjdzie nam wynajęcie baru niż poproszenie w restauracji o taką przyjemność. Musimy też pomyśleć o gronie osób, które byłyby w ogóle zainteresowane taką atrakcją. Pomyślmy – są w naszym gronie gości osoby, które na pewno zechcą spróbować przeróżnych drinków? Jeśli jednak jest to czymś bez czego młoda para nie wyobraża sobie swojego ślubu a pieniądze nie grają roli – to dlaczego by nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *